ZWROTY

Każdy produkt zakupiony w sklepie Street-Sport.pl może zostać zwrócony bądź wymieniony w terminie 100 dni od daty dostawy. W tym celu należy pobrać i wydrukować Oświadczenie o odstąpieniu od umowy, tj. formularz zwrotu/wymiany (link).

Należy wypełnić niezbędne dane, tj. w wypadku zwrotu - dane do przelewu (nr konta bankowego oraz dane właściciela), zaś w przypadku wymiany, towar na jaki miałaby być wymiana i adres wysyłki zwrotnej.

Formularz dołaczyć do paczki wraz zakupionym produktem i dowodem nabycia (paragon zakupu bądź ksero faktury) i odesłać na adres

FLM s.c. P. Potoczek, T. Potoczek,  

www.street-sport.pl,

ul. 42 Pułku Piechoty 2,

15-166 Białystok

Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem na nasz adres!!!

REKLAMACJE

Na buty zakupione w naszym sklepie udzielamy rocznej gwarancji od momentu otrzymania towaru. Jednak informujemy, że każdy klient ma prawo dochodzić swoich roszczeń przez 2 lata z tytułu wadukrytych przedmiotu. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są przez Rzeczoznawcę zarejestrowanego w Wojewódzkiej Izbie Kontroli Handlowej. Jeżeli reklamowany produkt podlega gwarancji zostanie on bezzwłocznie naprawione, o ile będzie to możliwe. W innym razie wymienimy go na nowy, bądź zwrócimy pieniądze. W celu złożenia reklamacji należy pobrać i wydrukować formularz reklamacji ( link). Wypełnić niezbędne dane. Podać powód reklamacji i opisać wadę, w miarę dokładnie. Podać dane do przelewu w przypadku zwrotu gotówki, zaś w przypadkuwymiany towaru, model, sygnaturę oraz rozmiar. Proszę też nie zapomnieć o podaniu danych do wysyłkiw przypadku wymiany.

Formularz należy dołączyć do paczki wraz zakupionym produktem i dowodem nabycia (paragon zakupu, bądź ksero faktury) i odesłać na adres: 

FLM s.c. P. Potoczek, T. Potoczek,  

www.street-sport.pl,

ul. 42 Pułku Piechoty 2,

15-166 Białystok

Czas oczekiwania na decyzję w sprawie reklamacji wynosi 14 dni od momentu otrzymania przez nas towaru.