logo darmowa dostawa

Męskie buty Skechers

Showing 1 - 19 of 19 items

Amerykański styl - męskie buty Skechers

Patrząc na standardy panujące w przemyśle obuwia sportowego, Skechers to firma wyjątkowa młoda. Założona została dopiero w roku 1992, jednak szybko podbiła serca Amerykanów. Sklepy Skechers pojawiały się w każdym nowym centrum handlowym, a styl butów odpowiadał idealnie podejściu obywateli USA - miało być wygodnie i na sportowo.

Od raptem kilku lat Skechers walczy również z konkurencją na polskim rynku. Słynne wielkie S, umieszczane na boku każdego buta marki, można dziś dostrzec praktycznie w każdym mieście naszego kraju, nie tylko na nogach zagranicznych turystów.

Komfort podczas spaceru

Podobnie jak mieszkańcy innych krajów, Polacy również doceniają niezwykły komfort jakimi cechują się buty Skechers. Wygoda ta wynika przede wszystkim ze specjalnej wkładki Memory Foam, będącej cechą wyróżniającą obuwie amerykańskiej marki z tłumu. Wkładki te dostosowują się do stopy używającej ich osoby, dzięki czemu z każdym kolejnym spacerem buty stają się coraz wygodniejsze.

Jednym z flagowych modeli amerykańskiej marki są Skechers OG. Przypominają one klasyczne obuwie sportowe i nadają się idealnie do codziennego użytkowania. Buty te występują w kilku różnych wariantach, takich jak Skechers OG 90 czy Skechers OG 85, wszystkie jednak cechują się niezwykłą wygodą oraz niewygórowaną ceną. Zakupić je można już teraz na oficjalnej stronie sklepu Street Sport.

Wygoda porannego biegu

Poza linią lifestyle’ową, Skechers mocna promuje się także wśród biegaczy. Ich Skechers GOrun popularne są zarówno wśród profesjonalistów, jak i początkujących sportowców. Dla tych drugich, Skechers GOrun mogą być idealne dzięki swojej niewysokiej cenie, zachęcającej do zakupu i podjęcia się biegowego wyzwania. Modele z linii dla biegaczy posiadają też zazwyczaj bardzo dobrą amortyzację, chroniącą nasze stawy przed kontuzjami.

Ciekawą alternatywą mogą być także buty z serii Skechers GOwalk. Są one przeznaczone dla nałogowych spacerowiczów i łączą w sobie cechy obuwia lifestyle’owego i biegowego.