logo darmowa dostawa

Męskie buty New Balance

Showing 1 - 20 of 151 items

Nowa era męskich butów New Balance

Gdy buty New Balance zaczęły wyjątkowo mocno promować się na rynku polskim, co miało miejsce raptem parę lat temu, początkowo brano tę nieznaną wcześniej nad Wisłą markę za nieudaną próbę podrobienia obuwia bardziej znanych konkurentów. Dziś jednak sytuacja się zmieniła - wielkie N na boku każdego buta New Balance jest uznawane przez wielu za znak równie kultowy jak loga rywali.

Czemu New Balance zawdzięcza swój sukces? Charakterystycznej sylwetce, wielu wariantom kolorystycznym, a także możliwości dopasowania obuwia do wielu różnych stylizacji. Jeansy, skórzane kurtki, a nawet marynarki - buty New Balance były już łączone praktycznie z każdym rodzajem ciuchów.

Co jednak najważniejsze, obuwie New Balance cechuje przede wszystkim ogromna wygoda. O tym wiedział nawet Steve Jobs, prezentujący najnowsze produkty Apple zwykle właśnie w szarawym modelu New Balance.

Styl na codzień

Cechą wyróżniającą buty New Balance są również nazwy ich modeli. Zamiast wymyślnych haseł czy nazwisk znanych sportowców, amerykańska firma używa nietypowej numeracji, która szybko wpada w pamięć. Najpopularniejszymi modelami lifestyle’owymi New Balance są:

- New Balance 574 - Najczęściej wybierany produkt amerykańskiej marki. W modelu 574 zakochać się można od pierwszego wejrzenia, bo jego wygoda rzuca się w oczy nawet bez zakładania buta na stopę.
- New Balance 373 - Smuklejsze i niższe od 574, a także stosunkowo tanie jak na obuwie topowej marki. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo znaleźć model, który przypadnie nam do gustu.

Oba powyższe modele, w wielu różnych wersjach, nabyć można w sklepie Street Sport.

Na zimniejsze dni

Popularnym wyborem jest również zimowy wariant New Balance, zwykle ten okraszony numerkiem 754. Nie dość, że łączy on perfekcyjnie sportową tradycję firmy z klasycznym podejściem do obuwia zimowego, można go zakupić w dwóch wersjach: standardowej oraz takiej z dodatkowym futerkiem, utrzymującym stopy w cieple nawet w najchłodniejsze dni.