logo darmowa dostawa

Damskie buty Vans

Showing 1 - 20 of 39 items

Alternatywnie - damskie buty Vans

W roku 2016 firma Vans obchodziła pięćdziesięciolecie swojego istnienia. W marcu tego roku, w kilku największych miastach na całym świecie, od Nowego Jorku, przez Kapsztad, aż po Seul, odbyły się specjalne imprezy będące swoistymi urodzinami marki. Na scenach pojawiły się indie piosenkarki i podziemni raperzy, lokalni DJ-e i zespoły rockowe. Jeżdżono też na deskach i BMX-ach, malowano graffiti i ozdabiano buty.

Tego typu plan imprez idealnie oddaje ducha firmy Vans. Chociaż dziś to popularna marka noszona przez młodych na całym świecie, wciąż utrzymuje ona swój alternatywny, a czasem nawet i rebeliancki styl. Vansy ciągle pozostają butami dla tych, którzy chcą wyróżniać się z tłumu.

Znaki szczególne

Vans ma całe grono znaków i symboli, z którymi kojarzona jest ta marka. Rzecz najprostsza to oczywiście logo - z charakterystycznym, lekko falującym paskiem, który ostatecznie wylądował po bokach niektórych modeli butów Vans.

Ale symbolem amerykańskiej firmy jest nawet sam styl obuwia. Chociaż Vans ma kilka różnych flagowych modeli, wszystkie one mają wiele wspólnych cech, takich jak sporawa, zwykle biała podeszwa, której spód przypomina gofry.

Charakterystyczne są także niektóre warianty kolorystyczne. Najpopularniejszy to oczywiście klasyczna mieszanka białej podeszwy i sznurówek z czarną górą buta. Ciekawą wariację na ten temat są także uwielbiane przez wielu modele w szachownicę. Na rynku regularnie pojawiają się ich odświeżone wersje.

Na krawędzi

Buty Vans wcale nie zaczynały jako obuwie dla skate’ów - to sami fani deskorolki odnaleźli Vansy i stwierdzili, że świetnie nadają się do jazdy. Firma zaś pamięta o tych, którym zawdzięcza tak dużą popularność - buduje dla nich skateparki, sponsoruje imprezy.

Vans pamięta jednak także o czymś jeszcze: nieustannym stawianiu na jakość i wygodę swoich produktów. W Vansach ma się dobrze chodzić, jeździć na desce, jeździć na rowerze, uciekać przed stróżami prawa i wbijać na imprezę.

Czy to się udaje? Oczywiście. Sprawdź sama, kupując buty Vans na Street-Sport.pl.