logo darmowa dostawa

Damskie buty Skechers

Showing 1 - 20 of 33 items

Damskie buty Skechers na każdy dzień

Skechers to firma, która dała przykład swoim konkurentom, jak wiele mogą oni stracić w niezwykle krótkim czasie. Marka ta pojawiła się na rynku dopiero w roku 1992, a więc długo później niż zdecydowana większość jej rynkowych rywali.

Mimo tego, dziś pochylone S, czyli logo i znak rozpoznawczy firmy, widywane są na każdej ulicy większego polskiego miasta. Po podboju Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej, Skechers bowiem od paru lat wreszcie oficjalnie dostępne są także nad Wisłą.

Cel: wygoda

Czy marka Skechers podąża za trendami? Oczywiście. Łatwo natknąć się na damskie buty Skechers, które przypominają, że firma ta to wciąż gigant obuwniczy, który pragnie zdobywać nowych klientów dzięki nawiązywaniu do obecnej mody. Wyższe podeszwy, lekkie, przewiewne materiały - te trendy także dają o sobie znać u Skechers.

Podstawowy cel amerykańskiej marki od zawsze jednak był jeden: wygoda buta. Tę projektanci Skechers zapewnili od początku, wprowadzając do swoich modeli specjalną wkładkę, Memory Foam, która od pierwszego użytkowania dostosowuje się do naszej stopy, a następnie pozostaje w tej idealnej dla nas pozycji. Memory Foam to - obok loga - główny znak rozpoznawczy Skechers, występujący zarówno w lifestyle’owych, jak i sportowych butach tej marki.

Obuwie na każdą okazję

Dzięki świetnym, elastycznym projektantom, Skechers udało się zaadaptować swoje wkładki Memory Foam oraz bardzo dobrze amortyzujące podeszwy na potrzeby niezwykle różnorodnych typów butów. Dziś pochyłe S sygnuje nie tylko buty stricte sportowe, ale też np. swoiste balerinki łączące elegancję z wygodą.

Skechers zaczyna również coraz bardziej inwestować w promocję swojego obuwia. Dziś buty amerykańskiej marki reklamowane są między innymi przez takie światowej sławy gwiazdy jak piosenkarka Camila Cabello czy brytyjska supermodelka Kelly Brook. Często promują one stricte damskie buty Skechers, które pojawiają się na rynku w coraz to bardziej pomysłowych modelach. Wiele z nich dostępnych jest już teraz w sklepie Street Sport.