logo darmowa dostawa

Damskie buty New Balance

Showing 1 - 20 of 193 items

Sportowa kobiecość - buty damskie New Balance

Choć w Polsce buty New Balance cieszą się popularnością dopiero od kilku ostatnich lat, tak naprawdę jest to jedna z najstarszych firm produkujących obuwie sportowe. Przedsiębiorstwo zostało otwarte w roku 1906 i od początku stawiało na wygodę - w pierwszych kilku latach produkując jednak wyłącznie wkładki do butów, a dopiero po pierwszych sukcesach dorzucając do swojego katalogu samo obuwie.

New Balance zostało otworzone w amerykańskim Bostonie, gdzie od 1897 roku odbywa się jeden z najsłynniejszych maratonów świata. Firma New Balance od początku stawiała więc w dużej mierze na biegaczy, dla których potrzeb starała się wyprodukować coraz to lepsze modele butów biegowych.

Z czasem jednak się to zmieniło - dziś to amerykańskie przedsiębiorstwo skupia się w równym stopniu na sportowcach, co na zwykłych ludziach, marzących zwyczajnie o wygodnych butach, które będą towarzyszyć im w codziennej drodze do pracy czy szkoły.

Łapiąc równowagę

New Balance oferuje dziesiątki różnych modeli swoich butów, zwykle oznaczanych specjalnymi numerami. Kobietom najbardziej powinny do gustu przypaść poniższe buty damskie New Balance:
- New Balance 410 - Niezwykle zgrabny, lekki but. To jeden z najlepszych cenowo produktów New Balance. W sklepie Street Sport model ten można zakupić nawet poniżej 200 złotych.
- New Balance 247 - Jeden z ciekawszych, mniej popularnych modeli. Siateczka z przodu buta zapewnia przewiewność w gorące dni.
- New Balance 373 - Jeden z dwóch (obok New Balance 574) najpopularniejszych modeli amerykańskiej marki. New Balance 373 to but smukły i niezwykle wygodny, świetnie dostosowany do damskiej stopy.

Oryginalny styl

Nie wszystkie modele New Balance są jednak oznaczane numerkami. Wśród tych nietypowych modeli znajdziemy między innymi buty damskie New Balance Fresh Foam Cruz, czasem oznaczane też po prostu kodem CRUZ. Choć to buty biegowe (cechuje je między innymi świetna amortyzacja), nadają się również do codziennego użytku, szczególnie wiosną czy latem.