logo darmowa dostawa

Damskie buty Adidas

Showing 1 - 20 of 171 items

Trzy różowe paski - damskie buty Adidas

Po chwilowym przestoju popularności, trzy paski Adidasa wróciły na salony. I to całkiem dosłownie, bo produkty tej niemieckiej firmy, częściowo dzięki współpracom z takim gwiazdami jak Pharell Williams czy Kanye West, ponownie podchwycone zostały przez celebrytów, którzy z dumą prezentują je na mniej lub bardziej formalnych imprezach.

Czy to zasługa nowatorskich technologii obuwniczych i ekstrawaganckich wzorów na butach? Częściowo tak. W równym - jeśli nawet nie większym stopniu - do ostatniego ogromnego sukcesu Adidasa przyczyniły się jednak również największe klasyki firmy.

Cała na biało

Adidas Superstar i Adidas Stan Smith - oto jedne z najpopularniejszych butów ostatnich lat. Moda ta podyktowana jest nie tylko ponadczasowym stylem obu butów, zaprojektowanych przecież jeszcze w wieku XX, ale też wysoką jakością materiałów z jakich wykonano te modele.

Sukces podyktowany jest także różnorodnością kolorystyk w jakich występują Superstary i Stany Smithy. Pomimo tego, że najchętniej modele te kupuje się w wariantach białych, niezliczona ilość mniej lub bardziej limitowanych edycji pozwala na upolowanie takich damskich butów Adidas, które będą idealnie oddawały nasz charakter i wyróżniały nas z tłumu.

Innym ciekawym klasykiem spod znaku trzech pasków jest Adidas Gazelle - model uwielbiany między innymi przez Kate Moss czy Michaela Jacksona.

Nowocześnie i z wdziękiem

Sklep Street Sport ma jednak do zaoferowania również damskie buty Adidas dla kobiet poszukujących bardziej nowatorskich rozwiązań. W tym przypadku dobrym wyborem mogą okazać się takie modele jak:
- Adidas Deerupt i Adidas Deerupt Runner, którym wyjątkowego uroku i charakteru dodaje charakterystyczny siateczkowaty wzór na całej powierzchni buta.
- Adidas ZX Flux, które od kilku lat pozostają hitem każdej wiosny i lata, zawdzięczając to przede wszystkim swojej przewiewności i ciekawemu projektowi.
- Adidas Tubular, których gruba podeszwa zapewnia wygodę porównywalną według części osób do „chodzenia po chmurze”.