logo darmowa dostawa

Męskie Nike Air Max 90

Showing 1 - 20 of 24 items

Nowoczesne wydanie klasycznego modelu 90

Nike Air Max 90 nawiązują swoją stylistyką do modelu z lat 90'. Wykorzystano w nich jednak nowoczesne rozwiązania, w tym ulepszoną wersję poduszki Air Sole w podeszwie. To poduszka amortyzująca każdy nas ruch, reagująca na nacisk. Dzięki niej czujemy się wyjątkowo lekko, a przy okazji odciążamy stopy, w szczególności piętę, zwłaszcza przy wyskokach i długim bieganiu. To idealna propozycja dla osób, które potrzebują dużej amortyzacji, np. uczęszczających na zajęcia aerobowe, wymagające wyskoków i dużej ilości biegania. Dodatkowo model ten zapewnia maksymalną przewiewność.

Siatka tekstylna umiejscowiona jest w tych modelach w części śródstopia, gdzie potrzebujemy największej wentylacji. Boki oraz przód butów został wzmocniony skórą, co znacznie wydłuży ich użytkowanie. W tym modelu została zastosowana również bardzo wygodna cholewka, idealnie dopasowująca się do stopy, przez co zmniejszająca ryzyko obtarć. Niski i dobrze trzymający pietę zapiętek pozwala na znacznie bardziej komfortowe chodzenie i zapobiega przesuwaniu się pięty przy bieganiu. Pozwala też na łatwe zdejmowanie i wkładanie butów.

Elegancka i stylowa kolorystyka butów Nike

Buty sportowe z tej linii są wyjątkowo lekkie oraz trwałe. Idealnie dopasowują się do stopy, a lekko zwężany czubek nie tylko nadaje im lżejszego wyglądu, ale również klasy. To idealna propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie buty sportowe w różnych stylizacjach, nie tylko do ubrań sportowych.

Nike Air Max 90 dostępny jest w eleganckiej i bardzo stylowej kolorystyce. Dostępne modele można kupić w kolorach: czarnym, białym, czarnym z białą podeszwą, beżowym, granatowym, czarnym z czerwonymi detalami, czerwonym i brązowym z beżowymi detalami. To prawdziwie stylowe buty sportowe, nie tylko na siłownię, czy halę. Sprawdzą się przy długich spacerach, czy codziennym chodzeniu do pracy. Dostosują się nie tylko do naszej stopy, ale również rytmu dnia oraz naszych preferencji.