logo darmowa dostawa

Męskie Nike Air Huarache

Showing 1 - 19 of 19 items

Wzmocniona konstrukcja oraz niezwykła przewiewność

Nike Air Huarache to buty idealne do biegania i stworzone do różnych tras, nie tylko tych \asfaltowych. Konstrukcja butów jest specjalnie wzmocniona, nie tylko by lepiej chronić stopę przed nierównością terenu, ale również dla ich dłuższej żywotności. Buty sportowe z tej linii mają znacznie wzmocniony zapiętek, który idealnie trzyma piętę podczas biegania, czy wyskoków, zmniejszając ryzyko obtarć. Jest bardzo miękki, przez co czujemy się wyjątkowo komfortowo oraz pewnie.

Wcięty zapiętek ma również za zadanie trzymać stopę w jednym miejscu, by nie przesuwała się. Czubek butów ma również wzmocnienia, co sprawia, że buty te wytrzymają zarówno na deszczu, jak i będą świetne na nierówną, czy skalistą drogę. Materiał tekstylny z siateczką zapewnia pełną przewiewność oraz bardzo ochronę. Podeszwa wykonana jest podobnie jak w linii Air Max – tu podeszwa również świetnie dopasowuje się do stopy oraz wgłębia się tylko tam, gdzie wyczuwalny jest nacisk.

Innowacyjna skarpetka zamiast tradycyjnej wyściółki

Buty Nike Air Huarache to spełnienie marzeń dla tych, którzy chcieliby czuć się w butach jak w samych skarpetkach i mieć pełną ochronę stopy przed otarciami. W tym modelu zastosowano neoprenową skarpetkę, która dopasowuje się do kształtu stopy oraz amortyzuje każdy ruch. Neopren jest tym samym materiałem, który wykorzystuje się do produkcji przewiewnej i bezszwowej odzieży sportowej. Mamy dzięki niemu poczucie swobody, idealną wentylację oraz amortyzację. Wzmocnienia z koli na przodzie butów oraz przy zapiętku wykonane są ze skóry oraz materiału syntetycznego odpornego na ścieranie.

Ten model na pewno będzie towarzyszył nam w bieganiu oraz na siłowni. Wzór został stworzony przez znanego projektanta Tinker'a Hatfiled'a. Do wyboru mamy bardzo męskie i stylowe kolory: czarny, granatowy, czarny z białą podeszwą, czarny z czerwonymi detalami i nawiązujący do lat 80' model z białą podeszwą oraz z żółtymi i zielonymi detalami.