logo darmowa dostawa

Męskie buty Reebok Classic

Showing 1 - 2 of 2 items

Lekkie buty Reebok sportowe o klasycznym kształcie

Buty sportowe Reebok to idealne buty do codziennego chodzenia. Odznaczają się bardzo klasycznym kształtem i niezwykłą lekkością. Zastosowano w nich wyjątkowo cienką, ale dobrze amortyzującą podeszwę. Podeszwa środkowa formowana jest z bardzo elastycznej i podatnej na nacisk pianki EVA. To idealne rozwiązanie przy tak lekkich butach. Nie tylko możemy liczyć na amortyzację, ale także elastyczność podeszwy. Dodatkowo ma ona wysoką odporność na ścieranie, a wyżłobione w zewnętrznej podeszwie wypustki, zapewniają idealną przyczepność. Wkładka formowana jest z kolei z poliuretanu, co daje niezwykłą wytrzymałość, nawet przy codziennym chodzeniu i bieganiu. Formowany zapiętek daje komfort oraz świetne trzymanie pięty, dzięki czemu nie przesuwa się ona, nawet podczas biegania.

Dla większego komfortu zastosowano nieco wyższy zapiętek, który pozwala na łatwiejsze wkładanie butów. Czubek butów jest lekko uniesiony, co odpowiada fizjologii naszego chodu i znacznie ułatwia szybsze bieganie. To idealna propozycja dla osób, chcących kupić jedną parę uniwersalnych i klasycznych butów sportowych, które będą dobre zarówno na codzienne spacery, jak i na poranny jogging.

Trwałość i idealna wentylacja - męskie Classic'y

W części przedniej buta, w miejscu śródstopia zastosowano otwory wentylacyjne, dające uczucie komfortu i świeżości. Cała cholewka wykonana jest ze skóry naturalnej, idealnie oddającej ciepło, ale również elastycznej i łatwo formującej się pod wpływem ruchu. Wzmocniony czubek nie tylko wydłuża żywotność butów z tej kolekcji, ale też daje znacznie lepsza przyczepność, zwłaszcza przy podbieganiu pod górę. Dostępne są klasyczne kolory – czarny lub biały, które będą pasowały nawet do bardziej formalnego stroju. Dzięki Reebok Classic nie musimy rezygnować ze sportowego stylu i komfortu na rzecz elegancji i klasy.