logo darmowa dostawa

Męskie New Balance 247

Showing 1 - 9 of 9 items

Wygoda i nowoczesny kształt

New Balance 247 łączy w sobie wygodę oraz aerodynamiczny i nowoczesny kształt. Innowacyjny kształt butów, zwężanych ku przodowi, poprawia jakość użytkowania oraz idealnie dopasowuje się do stopy. W przeciwieństwie do innych kolekcji firmy New Balance, w modelach 247 zastosowano profilowaną podeszwę, która świetnie amortyzuje każdy ruch oraz zmniejsza odczuwanie nawierzchni. Dodatkowo poprawia komfort przy bieganiu, ponieważ podeszwa sama dostosowuje się do stopy oraz kładzionego na nią nacisku. Zastosowano w niej nowoczesną piankę EVA, która dostosowuje się do nacisku i szybko wraca do pierwotnej formy. Jest przy tym bardzo lekka i elastyczna.

W tych modelach spotkać można wzmocniony zapiętek, który dodatkowo jest formowany, przez co przytrzymywanie pięty można wyczuć, nawet podczas biegu. Jest on również wycięty tak, by zminimalizować ryzyko obtarcia. Dodano również bezszwową i dopasowującą się do szerokości stopy cholewkę, która jest elastyczna jak skarpetka. Okalający kostkę zapiętek i wyższa, elastyczna cholewka znacznie poprawia jakość chodzenia i biegania oraz sprawia, że buty łatwo się wkłada. Zwężany czubek jest wzmocniony, co bardzo wydłuża żywotność butów, ale także ułatwia chodzenie po śliskiej nawierzchni.

Lekkość oraz niezawodna przyczepność - NB 247

Mimo, że w modelach New Balance 247 zrezygnowano z klasycznego, ząbkowanego spodu, to podeszwa ma bardzo ergonomiczne wgłębienia, które nie tylko amortyzują wstrząsy, ale również zapewniają świetną przyczepność na każdej powierzchni. Przód butów wykonany jest z materiału tekstylnego z cienką siateczką, gwarantującą idealny przepływ powietrza w części śródstopia. Wentylacja idzie w parze z lekkością butów oraz ich elastycznością. To idealne modele do biegania, zwłaszcza wyczynowego. Dostępne w sportowych i bardzo ciekawych odcieniach – czarnym z białą podeszwą, czerwone z białą podeszwą, czarne, białe z czarnymi detalami, granatowe z czerwonymi detalami.