logo darmowa dostawa

Męskie New Balance 373

Showing 1 - 3 of 3 items

Podeszwa z technologią Encap

Modele z kolekcji New Balance 373 wyposażone są w bardzo elastyczną, lekką i innowacyjną podeszwę, wykonaną w technologii Encap. Zastosowano w niej miękką i łatwo dostosowującą się do kształtu stopy pianki EVA, która nie tylko idealnie amortyzuje każdy ruch, ale także sprawia, że nie czujemy zbyt dużego nacisku, nawet podczas biegania. Bardzo łatwo poddaje się naszemu kształtowi stopy, zmniejsza ryzyko obtarć, a także sprawia, że nie wyczuwamy nierówności terenu. Dodatkowo jest wyprofilowana w charakterystyczny dla New Balance sposób – posiada od spodu wgłębienia w kształcie ząbków, co daje idealną przyczepność w trakcie biegania, nawet po bardzo śliskiej nawierzchni.

Brzegi podeszwy wykonane są z poliuretanu, przez co jest bardzo wytrzymała, nawet podczas biegania na nierównym i pełnym kamieni lub żwiru terenie. Cała cholewka tworzy z podeszwą bardzo aerodynamiczny kształt, dając pełną swobodę podczas biegania. Uniesiony czubek daje w pełni fizjologiczny ruch, a nieco obniżony, wyłożony pianką i formowany zapiętek trzyma piętę i kostkę oraz zmniejsza ryzyko obtarć do minimum. Wzmocniony czubek znacznie polepsza jakość użytkowania, ale również wydłuża żywotność butów. Wygodna, szeroka cholewka pozwala na dopasowania wiązania sznurowadeł do naszych potrzeb. Kolekcja dedykowana dla osób, które szukają uniwersalnych i sportowych modeli, świetnych zarówno przy porannym joggingu, jak i do dłuższych spacerów.

Idealne buty dla miłośników streetwear'u - NB 373

New Balance 373 to idealne buty sportowe dla miłośników streetwear'u. Nie tylko mają bardzo klasyczny wygląd, ale również są w ciekawej gamie kolorystycznej, do wyboru w kolorach: czarnym z szarymi detalami, granatowym z pomarańczowym spodem i czerwonym logiem New Balance oraz w wersji z szarym logiem firmy. Ciemne odcienie idealnie współgrają z ubraniami w różnym stylu, także tym bardziej formalnym, a kolorowe dodatki dodają im sportowego charakteru.