logo darmowa dostawa

Buty Męskie New Balance 410 online

Showing 1 - 5 of 5 items

Klasyczne buty New Balance - model 410

Bardzo klasyczne i cenione przez klientów buty sportowe New Balance 410 są idealne do codziennego chodzenia, ale również biegania. Dzięki bardzo odpornej na ścieranie podeszwie, mogą być używane codziennie, bez obaw o ich późniejszy stan. Podeszwa ma charakterystyczne dla tej marki, ale lekko unowocześnione wgłębienia, które nie tylko amortyzują każdy ruch, ale także sprawiają, że znacznie polepsza się ich przyczepność, zwłaszcza w trakcie deszczu. Wyprofilowana jest w ten sposób, żeby lepiej amortyzowała piętę. W tym miejscu jest znacznie grubsza i wzmocniona aż dwiema warstwami pianki, przez co nie czujemy wstrząsów. Czubek jest lekko podniesiony, przez co dostosowuje się do fizjologicznego ruchu stopy podczas chodu i biegania.

Dodatkowo jest wzmocniony, przez co dłużej można cieszyć się ich wygodą. Idealne do biegania oraz długiego chodzenia. Lekko uniesiony zapiętek poprawia trzymanie pięty oraz ułatwia ich wkładanie. Wycięcie wokół kostki poprawia jakość noszenia i zmniejsza ryzyko obtarcia. Również przeciwko obtarciom idealna jest specjalna gąbka przy zapiętku, przez co nie odczujemy żadnego uwierania, nawet podczas długich spacerów. Pięta wystaje lekko za zapiętek, co pozwala na znacznie wygodniejsze chodzenie i wyczuwalną amortyzację. Piankowa podeszwa z kolei idealnie dopasowuje się do stopy oraz poddaje się podczas nacisku. Zwężany czubek sprawia, że buty wyglądają bardzo lekko.

Lekkie buty NB w idealnych zestawieniach kolorystycznych

New Balance 410 dostępne są w zróżnicowanych odcieniach, dzięki czemu możemy wybrać idealny kolor do naszych potrzeb. Do bardziej sportowych stylizacji idealne będą modele w odcieniu bordowym z białymi detalami, granatowe z białymi detalami, czarne z szarymi i białymi detalami oraz czarne. Kolory takie świetnie dopasują się zarówno do sportowych stylizacji, jak również do tych bardziej formalnych i klasycznych. To idealna propozycja dla wszystkich kochających minimalizm.