logo darmowa dostawa

Adidas Tubular Shadow

Showing 1 - 13 of 13 items

Tak komfortowe, że stają się cieniem

Buty sportowe, które są niewyczuwalne, jak cień? To możliwe z Adidas Tubular Shadow. Zastosowano w nich bardzo innowacyjną podeszwę amortyzującą, która zachowuje się jak poduszka. Nie czujemy wstrząsów, nawet na nierównej powierzchni.

Cholewka wraz z całą górą butów wykonana jest z elastycznego materiału syntetycznego w formie siatki. Przez to model ten jest wyjątkowo lekki. Cienka podeszwa dodaje lekkości butom. Część przy pięcie jest nieco wysunięta do tyłu, co znacznie poprawia komfort chodzenia. Buty ściśle przylegają do stopy i same układają się, przez co są niewyczuwalne.

Innowacyjne rozwiązania dla naszej wygody

Buty przystosowane są do biegania oraz spacerów, ale mogą być też noszone na co dzień. Są lekko zwężane, co daje poczucie komfortu. Dobrze przylegają, przez co stopa nie przesuwa się i minimalizuje to ryzyko obtarcia. Podczas biegu, czy szybkiego chodu pięta może często się przesuwać, dlatego w tym modelu producenci pomyśleli również o miękkim i zabudowanym zapiętku. Nie będziemy musieli również pamiętać o przesuwającej się cholewce, czy rozwiązujących się sznurowadłach – w tym modelu istnieje możliwość chowania sznurowadeł do środka buta, a cholewka jest całkowicie bezszwowa.