logo darmowa dostawa

Adidas NMD

Showing 1 - 20 of 31 items

Zero sznurówek i pełen komfort

Adidas NMD to innowacyjność sama w sobie. Wciągane buty sportowe, idealnie dopasowujące się do stopy. Okalają ją z każdej strony jak skarpetka, co daje nam poczucie swobody i komfortu. Lekkości dodaje cienka, ale dobrze amortyzująca podeszwa. Brak sznurówek daje komfort oraz swobodę podczas biegania. Zapiętek jest elastyczny, przez co buty są bardzo proste do zakładania. Wydłużony czubek znacznie ułatwia chodzenie i bieganie. Podeszwa jest lekko skierowana ku górze, przez co model jest bardzo anatomiczny i naśladuje prawdziwy ruch stopy podczas biegania, czy chodzenia.

Podeszwa amortyzująca każdy ruch

Podeszwa zastosowana w tym modelu ma za zadanie idealnie amortyzować oraz dopasować się do naszego kształtu. Jest grubsza w części piętowej, co zapewnia komfort przy długim biegu i zmniejsza obciążenie na tę część stopy. Podeszwa wykonana jest z dobrej jakości gumy, która dodatkowo daje świetną przyczepność. Na podeszwie zastosowano perforacje, które dają amortyzację oraz lepsze trzymanie się podłoża. Model posiada nowoczesny system amortyzujący Boost, pozwalający na bardziej komfortowe bieganie, na każdej powierzchni.

Wygodne wiązanie sznurówek dla naszej wygody

Adidas NMD ma również model ze sznurówkami, które są skonstruowane inaczej, niż w klasycznych butach biegowych. Są bardzo elastyczne, przez co dopasowujemy but do swojej stopy podciągając sznurówki, bez potrzeby ich wiązania. Koniec z plączącymi się sznurówkami! Teraz mogą być chowane w cholewce, by nie przeszkadzały nam podczas ćwiczeń ciągłym rozwiązywaniem się. Model ze sznurówkami ma również niższy zapiętek, który zmniejsza ryzyko obtarć.